Stránky Dewit.cz slouží především velkoobchodním zákazníkům. Pro větší komfort a výběr zboží nakupujte na e-shopu www.poporostem.cz, kde při použití kódu POPOROSTEM10 získáte slevu 10 %.

O nás

DeWit

 

DeWit je holandská rodinná firma, která se specializuje na výrobu zahradního nářadí. Byla založena v roce 1898 a dnes je v tomto oboru špičkou. V červnu 2017 jsme získali výhradní zastoupení pro Českou republiku. Díky tomu vám můžeme nabídnout širokou škálu zahradního nářadí z produkce firmy DeWit. Nářadí je kované z kvalitní oceli, násady jsou vyrobeny z evropského jasanového dřeva.

 

 

Tornado

 

Značka Tornado je registrovanou značkou firmy Hirjak Hardwood s.r.o.  Výrobky Tornado jsou vyvíjeny a vyráběny ve vysoké kvalitě. Násady na tyto produkty vyrábí přímo firma Hirjak Hardwood s.r.o.  z jasanového dřeva, které je se svými vlastnostmi nejvhodnější. Kovové hlavy seker a kladiv jsou nakupovány přímo od evropských výrobců. Jak násady, tak i hlavy jsou vyráběny podle německých norem DIN. Výrobky splňují požadavky tahových zkoušek podle DIN 1193 a DIN 728 a to zaručuje deklarovanou kvalitu.