O nás

DeWit

 

DeWit je holandská rodinná firma, která se specializuje na výrobu zahradního nářadí. Byla založena v roce 1898 a dnes je v tomto oboru špičkou. V červnu 2017 jsme získali výhradní zastoupení pro Českou republiku. Díky tomu vám můžeme nabídnout širokou škálu zahradního nářadí z produkce firmy DeWit. Nářadí je kované z kvalitní oceli, násady jsou vyrobeny z evropského jasanového dřeva.

 

 

Tornado

 

Značka Tornado je registrovanou značkou firmy Hirjak Hardwood s.r.o.  Výrobky Tornado jsou vyvíjeny a vyráběny ve vysoké kvalitě. Násady na tyto produkty vyrábí přímo firma Hirjak Hardwood s.r.o.  z jasanového dřeva, které je se svými vlastnostmi nejvhodnější. Kovové hlavy seker a kladiv jsou nakupovány přímo od evropských výrobců. Jak násady, tak i hlavy jsou vyráběny podle německých norem DIN. Výrobky splňují požadavky tahových zkoušek podle DIN 1193 a DIN 728 a to zaručuje deklarovanou kvalitu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení